Kontakt

Firma Handlowa REMI ul. Strażacka 35 43-382 Bielsko-Biała, POLSKA

Kontakt telefoniczny (centrala):

    • tel. 33 499 00 30
Godziny pracy: Dział handlowy: pon.- pt. 8:00 – 16:00 Biuro drukarni: pon.-pt. 7:00 – 14:00
GPS: 18.974431:49.821601
 

Numery wewnętrzne:

Dział Nr wewnętrzny Nr komórkowy E-mail:
Sekretariat, przetargi
Agnieszka Korzus
104

przetargi@remi.com.pl

a.korzus@remi.com.pl

Administracja

Izabela Topolska-Kwaśny

103 i.kwasny@remi.com.pl
Dział sprzedaży 101, 107, 108 696 855 725 druki@remi.com.pl
    sklep@remi.com.pl

Sprzedaż hurtowa

Magdalena Przybyła

Jadwiga Olearczyk

 

Sprzedaż detaliczna

Marta Ślizowska

Iwona Żmuda

 
   

m.przybyla@remi.com.pl

j.olearczyk@remi.com.pl

 

m.slizowska@remi.com.pl

i.zmuda@remi.com.pl

 
Magazyn 107 696 437 947 druki@remi.com.pl
Wojciech Ledwoń     w.ledwon@remi.com.pl

Drukarnia

Zofia Jordanek

Anna Popadiuk

112 795 598 013 drukarnia@remi.com.pl z.jordanek@remi.com.pl a.popadiuk@remi.com.pl

Księgowość

Bogusława Maślanka

103 ksiegowosc@remi.com.pl
Studio graficzne      
Marcin Podżorski 110 m.podzorski@remi.com.pl
Ewa Karwik 110 e.karwik@remi.com.pl
Katarzyna Bartkowska 110

k.bartkowska@remi.com.pl

dtp@remi.com.pl

Przedstawiciele Handlowi      
       
Mariusz Mentel 109 696 731 571 m.mentel@remi.com.pl
 

Rachunki bankowe:

Nr kont: Santander Bank Polska 49 1090 1740 0000 0001 0137 3068
ING Bank Śląski S.A. 57 1050 1070 1000 0001 0027 4679
BNP Paribas Bank Polska 37 1600 1462 1890 4010 7000 0001